Van Wijk 830

Van Wijk 830

Type : Sloep
Afmetingen : 8.3x3x0.74 m
Bouwjaar : 2008
Ligplaats : Showroom Bmarine
Materiaal : GRP (Polyester)
Motor : Yanmar 4 cilinder 125pk
Vraagprijs : € 79.900,00
Omschrijving :

In uitstekende staat verkerende rijk uitgeruste Van Wijk 830. Aangedreven door een Yanmar 4 cilinder 125pk waardoor het schip snelvarend is. Voorzien van o.a. een boegschroef, teak op het dek de kuipvloer, instap en motorkist. Spoelbak voorzien van warm en koud water, koelkast en toilet. De rondzit voor kan dicht gelegd worden en gebruikt worden als zonnebed of slaapplaats. Hierdoor is overnachten aan boord mogelijk.

Categorie : Sloep
Accommodatie : Ruime rondzit voor en achter, luxe bestuurdersstoel op hoogte verstelbaar, verlaagde kuipvloer voorzien van teak, audiosysteem, hetelucht verwarming, spoelbak met warm en koud water, koelkast en toilet. De rondzit voor kan dicht gelegd worden en gebruikt worden als zonnebed of slaapplaats.
Aantal bedden : 2
Motor omschrijving : Yanmar 4 cilinder 125pk. Boegschroef, 2*105 ah accu's, walstroom, acculader en 12 volt aansluitingen.
Motor start : Elektrisch
Type motor : Inboard
Merk : Yanmar
Model : 4JH3-DTE
Aantal cilinders : 4
Aantal pk : 125
Urenteller : Ja
Brandstoftype : Diesel
Overbrenging : Schroefas
Voortstuwing : Propellor
Brandstoftank : Ja
Aantal brandstoftanks : 1
Brandstoftankmeter : Ja
Toerenteller : Ja
Boegschroef : Elektrisch
Aantal accu's : 2
Acculader : Ja
Acculader capaciteit : 15
Voltmeter : Ja
Walstroom : Ja
12 Volt : Ja
Interieur : Ruime rondzit voor en achter, luxe bestuurdersstoel op hoogte verstelbaar, verlaagde kuipvloer voorzien van teak, audiosysteem, hetelucht verwarming, spoelbak met warm en koud water, koelkast en toilet. De rondzit voor kan dicht gelegd worden en gebruikt worden als zonnebed of slaapplaats.
Watertank : Ja
Hekdouche : Ja
Toiletten : 1
Toilet manueel : Ja
Radio/CD-speler : Ja
Koelkast : Ja
Hete lucht verwarming : Ja
Navigatie : Navigatieverlichting, raymarine kaartplotter.
Navigatieverlichting : Ja
Kaartplotter : Ja
Dek uitrusting : Buiskap met verhoogde achtertent (2022), teakdek (2022) en afneembare zwemtrap.
Buiskap : Ja
Kuiptent : Ja
Zwemtrap : Ja
Teakdek : Ja
Veiligheid : Elektrische bilgepomp, brandblusser.
Electrische bilgepomp : Ja
Brandblusser : Ja

« Volledige aanbod met boten

Vragen over deze Van Wijk 830