Isabella Yachts (BAS-sloep) ST850

Isabella Yachts (BAS-sloep) ST850

Type : Motorjacht
Afmetingen : 8.75x2.75x0.6 m
Bouwjaar : 2012
Ligplaats : Showroom Bmarine
Materiaal : Aluminium
Motor : 2* Volvo Penta D3-170 5 cilinder 170pk
Vraagprijs : € 49.900,00
Omschrijving :

Stoere Isabella Yachts ST850, volledig aluminium en daarmee onderhoudsarm. Zeer goede vaareigenschappen, dankzij 2x 170 pk Volvo Penta D3, met weinig vaaruren en de boeg- en hekschroef, is de boot eenvoudig te manouvreren en kan er een snelheid worden behaald van rond de 65 km/uur.  De cabin heeft een ombouwbare rondzit tot tweepersoons slaapplaats en een keukenblok met spoelbak, koelkast en magnetron. De open zelflozende kuip heeft een doorloop naar het ruime zwemplateau met zwemtrap. Voorzien van waterski-paal.

Categorie : Motorjacht
Accommodatie : De cabin is af te sluiten en te verwarmen doormiddel van een webasto hetelucht verwarming. Verder voorzien van keukenblok inclusief spoelbak, koelkast en magnetron. De rondzit is om te bouwen tot een slaapplaats voor twee personen.
Aantal bedden : 2
Stuurwiel : Stuurwiel
Hutten : 1
Motor omschrijving : Twee keer Volvo Penta D3 170pk 5 cilinder diesel met slechts 124 vaaruren. Boeg en hekschroef, 4*100Ah accu's. Victron 12/2000/80 acculader/omvormer, walstroom aansluiting, 12 volt aansluiting en 220 stopcontacten.
Motor start : Elektrisch
Type motor : Inboard
Merk : Volvo Penta
Model : D3-170
Jaar : 2012
Aantal cilinders : 5
Aantal pk : 170
Urenteller : Ja
Draaiuren : 124
Brandstoftype : Diesel
Overbrenging : Stern drive
Voortstuwing : Propellor
Brandstoftank : Ja
Brandstoftankmeter : Ja
Toerenteller : Ja
Boegschroef : Elektrisch
Hekschroef : Elektrisch
Aantal accu's : 4
Acculader : Ja
Acculader capaciteit : 80
Dynamo : Ja
Omvormer : Ja
Omvormer capaciteit : 2000
Walstroom : Ja
12 Volt : Ja
220 Volt : Ja
Interieur : De cabin is af te sluiten en te verwarmen doormiddel van een webasto hetelucht verwarming. Verder voorzien van keukenblok inclusief spoelbak, koelkast en magnetron. De rondzit is om te bouwen tot een slaapplaats voor twee personen.
Watertank : Ja
Toiletten : 1
Koelkast : Ja
Hete lucht verwarming : Ja
Navigatie : Navigatieverlichting, marifoon en Advandsea C.56 kaartplotter.
Log : Ja
Navigatieverlichting : Ja
GPS : Ja
Kaartplotter : Ja
Marifoon : Ja
Dek uitrusting : Kuiptent voorzien van uitritsbare zijpanelen, skipaal, zwemplateau met zwemtrap en doorloop naar de kuip.
Buiskap : Ja
Kuiptent : Ja
Buitenkussens : Ja
Zwemplatform : Ja
Zwemtrap : Ja
Stootwillen & lijnen : Ja
Veiligheid : Zelflozende kuip, brandblusser.
Brandblusser : Ja
Zelflozende kuip : Ja

« Volledige aanbod met boten

Vragen over deze Isabella Yachts (BAS-sloep) ST850