Bola Grand Shadow 25

Bola Grand Shadow 25

Type : Motorjacht
Afmetingen : 7.6x2.45x0.7 m
Bouwjaar : 2010
Ligplaats : Showroom Bmarine
Materiaal : GRP (Polyester)
Motor : Vetus 4 cilinder 42pk
Vraagprijs : € 52.500,00
Omschrijving :

Onderhoudsarme Bola Grand Shadow 25. Aangedreven door een Vetus 4 cilinder 42pk. Door haar boegschroef is dit schip makkelijk manouvreerbaar. Voorzien van o.a. Teakline op de vloer, motorkist en instap. Ruime open kuip voorzien van bestuurdersstoel en een ruime rondzit die tevens gebruikt kan worden als zonnebed of slaapplaats. De cabin beschikt over een afgesloten toilet ruimte, keukenblok voorzien van stromendwater en koelkast, de rondzit kan ook gebruikt worden als slaapplaats voor 2 personen.

Categorie : Motorjacht
Accommodatie : Ruime kuip, bestuurdersstoel, kuiptafel, teakline op de vloer, instap en motorkist. De rondzit kan dicht gelegd worden en als zonnebed/slaapplaats gebruikt worden. Cabin voorzien van een keukenblok met stromendwater en een koelkast, afgesloten toilet ruimte en rondzit die tevens gebruikt kan worden als slaapplaats voor 2 personen. Zowel de kuip als de kajuit worden verwarmd door middel van een Webasto heteluchtverwarming.
Aantal bedden : 4
Stuurwiel : Stuurwiel
Hutten : 1
Motor omschrijving : Vetus 4 cilinder 42pk. Boegschroef, 1*72ah & 1*110ah accu's, walstroom, acculader, 12 volt aansluitingen.
Motor start : Elektrisch
Type motor : Inboard
Merk : Vetus
Model : M4.17
Aantal cilinders : 4
Aantal pk : 42
Urenteller : Ja
Draaiuren : 972
Brandstoftype : Diesel
Overbrenging : Schroefas
Voortstuwing : Propellor
Brandstoftank : Ja
Brandstoftankmeter : Ja
Toerenteller : Ja
Boegschroef : Elektrisch
Aantal accu's : 2
Acculader : Ja
Walstroom : Ja
12 Volt : Ja
Interieur : Ruime kuip, bestuurdersstoel, kuiptafel, teakline op de vloer, instap en motorkist. De rondzit kan dicht gelegd worden en als zonnebed/slaapplaats gebruikt worden. Cabin voorzien van een keukenblok met stromendwater en een koelkast, afgesloten toilet ruimte en rondzit die tevens gebruikt kan worden als slaapplaats voor 2 personen. Zowel de kuip als de kajuit worden verwarmd door middel van een Webasto heteluchtverwarming.
Watertank : Ja
Watertank meter : Ja
Vuilwatertank : Ja
Radio/CD-speler : Ja
Koelkast : Ja
Hete lucht verwarming : Ja
Navigatie : Navigatieverlichting, dieptemeter.
Dieptemeter : Ja
Navigatieverlichting : Ja
Dek uitrusting : Buiskap met verhoogde achtertent, zwemplateau met zwemtrap.
Buiskap : Ja
Kuiptent : Ja
Zwemplatform : Ja
Zwemtrap : Ja
Veiligheid : Elektrische bilgepomp, brandblusser.
Electrische bilgepomp : Ja
Brandblusser : Ja

« Volledige aanbod met boten

Vragen over deze Bola Grand Shadow 25